Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız dürüst kaliteli ve uygun fiyat politikasını her daim prensip edinmiş ve yaptığı işlerin arkasında durmaktadır.

HAVALANDIRMA BACALARI

Home Hizmetlerimiz HAVALANDIRMA BACALARI

HAVALANDIRMA BACALARI

Binalarda kirli ve pis kokulu havayı uzaklaştırmak ve yerine temiz havanın mekânlara ulaştırılması amacıyla yapılan kanallara havalandırma ya da vantilasyon bacaları denir.

Havalandırma Bacası Nasıl Monte Edilir?

Çatılarda ısı ve nem izolasyonu sağlayabilmek için uyguladığımız havalandırma bacası tecrübeli ekibimiz tarafından montajlanabilmektedir. Rengine göre üretim yapmış olduğumuz havalandırma bacaları ile çatının dekoratif görünümü bozulmadan istenen nem ve havanın dışarıya tahliyesi mümkün olacaktır. Böylece çatıların içerisinde hava giriş ve çıkışı sağlanarak çatının ömrü ciddi anlamda uzatılmış olacaktır.

Çatı Havalandırma Bacası Yalıtımı

Nem akışının ve hava sirkülasyonunun sağlanmasına katkı sunan havalandırma bacalarının çatıya montajında da yine firmamız devreye girebilmektedir. Çünkü çatı kaplamalarının tam olarak yerine oturtulması yağmur ve kar sularından %100 oranında izolasyonunun sağlanması için çeşitli yalıtım çözümleri de kullanılmalıdır. firmamız bacaların tam olarak montajının sağlanabilmesi için nitelikli unsurları devreye soktuğundan dolayı hiçbir şekilde su sızdırma gibi problemler yaşanmayacaktır ki böylece çatılardaki ısı ve su izolasyonu tam olarak sağlanmış olacaktır.

Endüstriyel Havalandırma Bacası

Çatının tam anlamıyla izolasyonun sağlanabilmesi için devreye girmekte olan havalandırma bacası uygulamalarında da kurumunuz son derece kaliteli bir üretim tarzı takip etmektedir. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi havalandırma bacalarının üretiminde de İSO standartlarına riayet gösterilmektedir. Gerek konutların çatısında gerekse endüstriyel tesislerin garaj bölgelerinde ve depoların çatısında uygulamış olduğumuz bütün sistemlerde kaliteli malzemeler ön plana geçmektedir.

fiyat teklifi almak için bizi arayın

0216 312 22 79

Herhangi bir sorunuz mu var?
Bizi Hemen Arayın!

0216 312 22 79

info@simatekhavalandirma.com